Regulamin Jasminium.pl

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z wyszukiwarki dokumentów Jasminium.pl.
 2. Warunkiem korzystania z wyszukiwarki Jasminium.pl jest zaakceptowanie niniejszego regulaminu.
 3. Jasminium.pl to internetowa wyszukiwarka dokumentów która indeksuje zawartość popularnych stron internetowych. Wyszukiwarka Jasminium.pl wyświetla odnośniki do zewnętrznych stron internetowych powiązanych z wyszukiwaną frazą
 4. Administrator wyszukiwarki Jasminium.pl nie ma wpływu na treści prezentowane przez zewnętrzne strony internetowe i na frazy wpisywane przez użytkowników.
 5. Jasminium.pl nie jest hostingiem plików. Na serwerze nie są przechowywane żadne pliki których nazwy pojawiają się na niej. Pobieranie plików z Jasminium.pl jest niemożliwe. Administrator strony nie publikuje żadnych plików w sieci Internetowej.
 6. Właścicieli praw autorskich, którzy nie życzą sobie aby treści do których mają prawo, wyświetlały się w serwisie Jasminium.pl, prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.
 7. Na stronie Jasminium.pl wyświetlane są reklamy. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treści dostępne na reklamowanych zewnętrznych stronach internetowych. Podmiotem odpowiedzialnym za zawartość reklamowanych stron internetowych jest reklamodawca.
 8. Korzystanie z wyszukiwarki Jasminium.pl jest bezpłatne oraz nie wymaga rejestracji.
 9. Wyszukiwarka Jasminium.pl nie gromadzi informacji o użytkownikach ani nie używa plików cookie, jednak nasi partnerzy i reklamodawcy mogą korzystać z plików cookie oraz śledzić aktywność użytkowników.
 10. Administrator strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakość bądź brak funkcjonowania wyszukiwarki.
 11. Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili. Zmiany obowiązują od momentu publikacji na stronie.